Msze św. w Zielonej Górze

Poniżej znajduje się lista Mszy św. we wszystkich parafiach Zielonej Góry w dni powszednie i w niedziele w porzadku chronologicznym. Link parafii przy godzinie pokaże szczegółowe informacje o parafii (adres, telefony itp).

Jeżeli jakieś dane są nieaktualne bardzo proszę o informację.

Msze niedzielne

Jak pościć?
Lynne M. Baab
Jak pościć?
Książka zaskakuje praktycznym i rozsądnym podejściem, nie tracąc jednak wejrzenia w głęboką duchową perspektywę. Wypełniają ją liczne przykłady i historie postów zwykłych ludzi. Znakomita lektura, nie tylko na Wielki Post!

VIII NIEDZIELA ZWYKŁA

I czytanie: Iz 49,14-15
Psalm: Ps 62,2-3.6-9
II czytanie: 1 Kor 4,1-5
Aklamacja: Mt 6,33
Ewangelia: Mt 6,24-34

Jest wyjście!
Walter Trobisch
Jest wyjście!
Ten, kto walczy z problemem onanizmu, chce przede wszystkim wiedzieć, jak się zachować w konflikcie, skąd brać nadzieję na wyjście z tego „więzienia”. Korespondencja z Iloną D. jest autentycznym przykładem tego, jak można znaleźć uzdrowienie i wolność od uzależnienia.

Warto pokochać teściową