parafia pw. św. Urbana I w Zielonej Górześw. Urbana I

Logowanie/rejestracja

Msze św. w Zielonej Górze

Poniżej znajduje się lista Mszy św. we wszystkich parafiach Zielonej Góry w dni powszednie i w niedziele w porzadku chronologicznym. Link parafii przy godzinie pokaże szczegółowe informacje o parafii (adres, telefony itp).

Jeżeli jakieś dane są nieaktualne bardzo proszę o informację.

Msze niedzielne

Duch objawia Jezusa
Serafino Falvo
Duch objawia Jezusa
Duch objawia Jezusa to wspaniała książka o działaniu Ducha Świętego, pozwalającego nam odkrywać Jezusa w znakach dostarczanych przez Kościół i wiarę. Ksiądz Serafino Falvo mówi o roli kultury, kapłanów - reprezentantów Chrystusa, sakramentów, świętych, Słowa Bożego, nazywając je jednak kolejnymi zasłonami, które skrywają Jezusa i jednocześnie ku Niemu kierują.

I czytanie: 1 Kor 2,10b-16
Aklamacja: Łk 7,16

Lectio Divina

Lectio divina jest dla chrześcijanina fundamentalnym sposobem spotykania się z Bogiem. W niniejszym tomiku chcemy przedstawić świadectwa wyrosłe z praktykowania lectio divina w różnych okresach historii Kościoła.

Warto być ojcem