MySQL Error 1.1 » Wystąpił błąd podczas łączenia się z serwerem baz danych. (MySQL said: )

Msze św. w Zielonej Górze

Poniżej znajduje się lista Mszy św. we wszystkich parafiach Zielonej Góry w dni powszednie i w niedziele w porzadku chronologicznym. Link parafii przy godzinie pokaże szczegółowe informacje o parafii (adres, telefony itp).

Jeżeli jakieś dane są nieaktualne bardzo proszę o informację.

Msze niedzielne

Ślady Boga
      Tomasz P. Terlikowski
      Ślady Boga
      Znany polemista, prowokator i szermierz telewizyjnych sporów o wiarę tym razem nie walczy, nie polemizuje, ale szuka śladów Boga we współczesnej literaturze i sztuce. Przedstawia także istotne spory w łonie współczesnego chrześcijaństwa. Książka ukazuje inne oblicze Tomasza P. Terlikowskiego – znawcy kultury rosyjskiej, filozofi i i teologii.

Święto Katedry św. Piotra, Apostoła

I czytanie: 1 P 5,1-4
      Aklamacja: Mt 16,18
      Ewangelia: Mt 16,13-19

Łzy. Tajemnica Płaczącej Madonny z Syrakuz
      Annalisa Lorenzi
      Łzy. Tajemnica Płaczącej Madonny z Syrakuz
      29 sierpnia 1953 roku na via degli Orti w Syrakuzach, w domu ciężko chorej młodej kobiety, Antoniny Giusto, znajdująca się nad wezgłowiem łóżka gipsowa płaskorzeźba przedstawiająca Niepokalane Serce Najświętszej Maryi Panny zaczęła ronić łzy. Zauważyła to właśnie Antonina, która w tym samym momencie odzyskała utracony w czasie choroby wzrok i została uzdrowiona z innych dolegliwości.

Dzikie serce