Msze św. w Zielonej Górze

Poniżej znajduje się lista Mszy św. we wszystkich parafiach Zielonej Góry w dni powszednie i w niedziele w porzadku chronologicznym. Link parafii przy godzinie pokaże szczegółowe informacje o parafii (adres, telefony itp).

Jeżeli jakieś dane są nieaktualne bardzo proszę o informację.

Msze niedzielne

Gdy dziecko się boi
Monika Szpecht-Tomann
Gdy dziecko się boi
Ciemność, rozstanie, rozwód rodziców, choroby i śmierć bliskich, przygnębiające informacje o katastrofach i aktach przemocy, klęskach żywiołowych – wszystko to budzi lęk, który rzuca cień na psychikę dziecka. Kiedy lęk jest elementem naturalnego rozwoju dziecięcej osobowości, a kiedy należy go łagodzić? Jak może wyglądać pomoc rodziców i wychowawców?

XX NIEDZIELA ZWYKŁA

I czytanie: Iz 56,1.6-7
Psalm: Ps 67,2-3.5.8
II czytanie: Rz 11,13-15.29-32
Aklamacja: Mt 4,23
Ewangelia: Mt 15,21-28

Z aniołami ku chwale Boga

Książka przedstawia historię Zgromadzenia Sióstr od Aniołów od powstania do czasów współczesnych. Ukazane w niej postaci Sióstr na przestrzeni 125 lat wciągają w lekturę. Wśród nich są mistyczki, żołnierki, wychowawczynie, więźniarki łagrów, misjonarki, itd.

Krokodyl dla ukochanej