Msze św. w Zielonej Górze

Poniżej znajduje się lista Mszy św. we wszystkich parafiach Zielonej Góry w dni powszednie i w niedziele w porzadku chronologicznym. Link parafii przy godzinie pokaże szczegółowe informacje o parafii (adres, telefony itp).

Jeżeli jakieś dane są nieaktualne bardzo proszę o informację.

Msze niedzielne

Małżeństwo na krawędzi
Mieczysław Guzewicz
Małżeństwo na krawędzi
Warto mieć pod ręką, w swojej biblioteczce domowej, tę książkę Mieczysława Guzewicza, która – jak dobry przyjaciel – podpowie, co robić, gdy małżeństwo jest „na krawędzi”. Autor swoje argumenty popiera świadectwami konkretnych osób, żon i mężów.

I czytanie: Iz 48,17-19
Psalm: Ps 1,1-4.6
Ewangelia: Mt 11,16-19

Fotel z widokiem na pole
Joachim Badeni OP
Fotel z widokiem na pole
Zapis rozmowy z ojcem Joachimem Badenim o ważnych sprawach duchowych: o życiu w prostocie i zachwycie - w bliskości z Bogiem i ludźmi, o naszym pogrążaniu się w materii i o mistyce, która nie jest zarezerwowana dla wybrańców.

Warto być ojcem