Strona główna » kursy przedmałżeńskie

Kursy przedmałżeńskie w Zielonej Górze w roku 2012

Książki Jacka Pulikowskiego

Poniżej znajdziecie pełną listę terminów i miejsc, w których odbędą się nauki przedmałżeńskie w Zielonej Górze w 2012 roku.

Terminy kursów przedmałżeńskich:

Warto posłuchać bardzo ciekawych konferencji w formacie mp3 pana Jacka Pulikowskiego, na temat różnic między kobietą a mężczyzną. Konferencje mp3 Pobierz, słuchaj, wdrażaj w życie!.

Plaster miodu
o. Adam Szustak OP
Plaster miodu
Pan Bóg pragnie razem z tobą przeżywać twoją samotność! Chce zaleczyć wszystkie rany, oddalić gorycz i ból. Chce zanurzyć cię w miodzie. Pozwól Mu na to! Cieszące się milionową publicznością rekolekcje o. Adama Szustaka otwierają oczy, pokazując, że Słowo Boże jest żywe i skuteczne.

Wiara chrześcijańska. Trudne pytania i proste odpowiedzi
Waldemar Rakocy CM
Wiara chrześcijańska. Trudne pytania i proste odpowiedzi
Książka przedstawia, w poszczególnych rozdziałach, 26 tematów dotyczących wiary, mogących nurtować współczesnego chrześcijanina.  Przeznaczona jest dla ludzi stawiających sobie pytania odnośnie Boga, Jego dobroci i surowości, zła w świecie, zbawienia i potępienia.

Krokodyl dla ukochanej