Możesz pomóc w rozwoju tej strony.

Serwis Parafie Zielonej Góry utrzymuje się dzięki reklamom i Opatrzności Bożej - ze wskazaniem na Opatrzność. Jeśli uznasz, że jest on Tobie pomocny lub uznasz, że niesie wartościowe treści i jego istnienie warte jest wsparcia, możesz wspomóc jego rozwój wpłacając dowolną kwotę na podane poniżej konto lub skorzystać z płatności online.

Każda wpłacona złotówka zobowiązuje mnie do pracy nad serwisem. Ponadto nawet najmniejsza Twoja wpłata pozwoli opłacić koszty utrzymania.

BRE S.A. WBE o/Łódź
98 1140 2004 0000 3702 3253 0827

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana planami rozwoju tej strony to wyślij email z zapytaniem. Odpowiem w nim szczegółowo, co zamierzam wprowadzić w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że nowe możliwości jeszcze bardziej ułatwią kontakt i zdobywanie informacji o swojej parafii.

Na koniec pragnę podkreślić, że ideą serwisu jest ułatwienie mieszkańcom Zielonej Góry szeroko rozumianego kontaktu z parafią, a wszystko po to, abyśmy w naszych wspólnotach parafialnych coraz bardziej odkrywali Boga i uczyli się go coraz bardziej kochać.

Radek Rudziński

Być ludźmi
O. Leon Knabit OSB
Być ludźmi
"Niełatwo jest być człowiekiem chorym, ale i być z chorym nie jest łatwo. Gdy byłem niewielkim chłopcem, powiedziałem kiedyś w domu, że chciałbym być chory, bo wtedy się leży, nic nie robi, a rodzice przynoszą czekoladę i..."

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I czytanie: Rdz 22,1-2.9-13.15-18
Psalm: Ps 116,10.15-19
II czytanie: Rz 8,31b-34
Aklamacja: Mt 17,7
Ewangelia: Mk 9,2-10

Dobry Łotr
André Daigneault
Dobry Łotr
Miłosierna postawa Jezusa, zawsze poszukującego tego, „co zginęło”: zagubionych owiec, prostytutek, synów marnotrawnych, ujawniła się w sposób najbardziej wstrząsający na Kalwarii, kiedy umierał między dwoma bandytami. Ta postawa była i niestety wciąż jest zgorszeniem dla wielu „sprawiedliwych”.

Warto naprawić małżeństwo