Możesz pomóc w rozwoju tej strony.

Serwis Parafie Zielonej Góry utrzymuje się dzięki reklamom i Opatrzności Bożej - ze wskazaniem na Opatrzność. Jeśli uznasz, że jest on Tobie pomocny lub uznasz, że niesie wartościowe treści i jego istnienie warte jest wsparcia, możesz wspomóc jego rozwój wpłacając dowolną kwotę na podane poniżej konto lub skorzystać z płatności online.

Każda wpłacona złotówka zobowiązuje mnie do pracy nad serwisem. Ponadto nawet najmniejsza Twoja wpłata pozwoli opłacić koszty utrzymania.

BRE S.A. WBE o/Łódź
98 1140 2004 0000 3702 3253 0827

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana planami rozwoju tej strony to wyślij email z zapytaniem. Odpowiem w nim szczegółowo, co zamierzam wprowadzić w najbliższym czasie. Mam nadzieję, że nowe możliwości jeszcze bardziej ułatwią kontakt i zdobywanie informacji o swojej parafii.

Na koniec pragnę podkreślić, że ideą serwisu jest ułatwienie mieszkańcom Zielonej Góry szeroko rozumianego kontaktu z parafią, a wszystko po to, abyśmy w naszych wspólnotach parafialnych coraz bardziej odkrywali Boga i uczyli się go coraz bardziej kochać.

Radek Rudziński

Głębiny miłosierdzia
Augustyn Pelanowski OSPPE
Głębiny miłosierdzia
Głębiny miłosierdzia to kolejna książka ojca Pelanowskiego, która jest komentarzem do Ewangelii. Tym razem autor opiera się na Ewangelii św. Marka.

Jezus jest blisko
Sarah Young
Jezus jest blisko
Sarah Young napisała książkę Jezus jest blisko w bardzo trudnym dla siebie czasie. Słowa płynące z Pisma Świętego i obecność Jezusa każdego dnia dodawały jej jednak sił i nadziei. Autorka dzieli się z czytelnikami tym, co przekazał jej w modlitwie sam Bóg, i wierzy, że dzięki tym słowom będą mogli zawierzyć Mu całym sercem.

Ewa czuje inaczej