Odpust parafialny w parafii pw. św. Franciszka

2017-10-04

W Jego ranach - Tydzień 3
Józef Augustyn SJ
W Jego ranach - Tydzień 3
Rozważania trzeciego tygodnia Ćwiczeń duchownych św. Ignacego Loyoli pogłębiają nasze pragnienia coraz pełniejszego poznawania, miłowania i naśladowania Jezusa. Męka Pańska zaprasza nas do naśladowania naszego Mistrza w tym, co jest dla nas najtrudniejsze: "w znoszeniu wszelkich krzywd i wszelkiej zniewagi i wszelkiego ubóstwa, tak duchowego, jak i materialnego, jeśli tylko najświętszy Majestat zechce nas wybrać i przyjąć do takiego rodzaju i stanu życia" (św. Ignacy Loyola).

Co robić, aby moje dziecko dobrze spało
Alessandra Devoto
Co robić, aby moje dziecko dobrze spało
Kiedy noworodek zacznie przesypiać całą noc? Do kiedy dziecko powinno ucinać sobie drzemkę w dzień? Jak rozplanować szkolne obowiązki pociechy, żeby lepiej spała w nocy? To tylko kilka przykładowych pytań, jakie zadają sobie rodzice maluchów w różnym wieku.

Dzikie serce