Modlitwa - Uwielbienie - Świadectwo

2017-10-21

Zastanawiałem się co tu napisać, żeby jak najlepiej zachęcić Cię do wspólnego uwielbiania Pana. Uwielbienie jest wspaniałą modlitwą, w końcu nie skupiam się na sobie, w końcu mogę zapatrzyć się w Tego, który jest dawcą życia, w końcu mogę oddać Mu to, co do Niego należy: całą chwałę! Ale czy to kogoś zachęci? Czy to przekona, że warto poświęcić czas?

Pomodliłem się i pytałem Boga co napisać, jakich słów użyć... Usłyszałem: "Czekam na ciebie".

Ależ ja jestem głupi. Bóg nie bawi się w marketing, w chwytliwe hasła... Bóg jest nieskończoną miłością, która czeka na człowieka. Bóg chce nam dać to, co ma najcenniejszego: samego siebie.

Czy przyjdziesz, czy nie, to wiedz, że Miłość na ciebie czeka. Spotkaj się z nią gdzie chcesz, w domu, na Eucharystii, w codzienności, w cierpieniu... ale spotkaj się. Bo nic lepszego nie może Cię w życiu spotkać.

Uwielbienie

Biblijne zagadki. Stary Testament. Cz. 2

Zagadki, łamigłówki i sceny do kolorowania przybliżające dzieciom treści biblijne ze Starego Testamentu.

Miłość i szacunek w rodzinie
Dr Emerson Eggerichs
Miłość i szacunek w rodzinie
Dr Eggerichs wierzy, że Bóg zawarł w Piśmie Świętym dokładną instrukcję dotyczącą tego, jak mądrze wychowywać dzieci. Dzieląc się swoimi osobistymi doświadczeniami, autor Miłości i szacunku w rodzinie przybliża nam te biblijne zasady i zachęca, byśmy nie wahali się wprowadzać we własnych domach nowych rozwiązań wychowawczych.

Warto być ojcem