Pogadaj z Czarnym. Studenckie dyskusje o Bogu i nie tylko.

2018-04-17

POGADAJ Z CZARNYM – to spotkanie dla studentów, ale też wszystkich, którzy chcą porozmawiać na tematy związane z Pismem Świętym i dogmatami wiary w swobodnej, niezobowiązującej atmosferze klubu Gęba. Nawiązując do głębokiej kabaretowej tradycji klubu – nasze spotkanie rozpocznie się humorystycznym wstępem zielonogórskiego kabareciarza – Szymona Szyszki. Gościem spotkania będzie ks. Mariusz Jagielski, teolog, duszpasterz akademicki, którego będziecie mogli pytać o te poważne i „mniej poważne” sprawy dotyczące wiary, Kościoła, księży i co Wam też przyjdzie innego do głowy. Zapraszamy! Wstęp wolny.

Pogadaj z czarnym

Człowiek prawdziwy
Wilfrid Stinissen OCD
Człowiek prawdziwy
"Człowieku, kim jesteś?". Cała niniejsza książka jest próbą odpowiedzi na to pytanie.

Edyta Stein. Część 3: Nauka
Francisco Javier Sancho Fermin OCD
Edyta Stein. Część 3: Nauka
Edyta Stein, czyli święta Teresa Benedykta od Krzyża, była kobietą, która poświęciła całe swe życie na poszukiwanie prawdy i sensu życia osoby ludzkiej. Jej świadectwo nadal pozostaje żywe i może oświecać także twoje życie. Aby to zadanie stało się łatwiejsze, pokazano to życie w krótkich rozdziałach, które stopniowo pomogą poznać jej życie, dzieła i myśl.

Warto pokochać teściową