Msza św. z modlitwą o uzdrowienie w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego - 2018-09-24

2018-09-24

Zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie, która odbędzie się 24.09.2018 o godz. 18.00 w parafii p.w. Podwyższenia Krzyża Św. w Zielonej Górze.

Osoby posługujące modlitwą wstawienniczą prosimy o włączenie się do posługi. Spotkanie osób posługujących o godz. 17.30 w salkach parafialnych.

Krótka historia Ducha Świętego

ks. Hyacinthe Vulliez

Ta książka to opowieść o Duchu Świętym – o Tym, który unosił się nad wodami, który wskrzesił Jezusa i który prowadzi Kościół. Jeśli nie boisz się trudnych pytań, rozpocznij lekturę tej pełnej niespodzianek historii.

Warto naprawić małżeństwo