parafia pw. Ducha Świętego w Zielonej Górzeparafia Ducha Świętego

parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej GórzeMatki Bożej Częstochowskiej

parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Zielonej GórzeMB Nieustającej Pomocy

parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej GórzeMiłosierdzia Bożego

parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej GórzeNajświętszego Zbawiciela

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Zielonej GórzeNiepokalanego Poczęcia NMP

parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej GórzePodwyższenia Krzyża Świętego

parafia pw. św. Brata Alberta w Zielonej Górześw. Brata Alberta

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górześw. Franciszka z Asyżu

parafia pw. św. Jadwigi (konkatedra) w Zielonej Górześw. Jadwigi (konkatedra)

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górześw. Józefa Oblubieńca

parafia pw. św. Urbana I w Zielonej Górześw. Urbana I

Greckokatolicka parafia pw. Opieki Matki Bożej w Zielonej GórzeOpieki Matki Bożej (greckokatolicka)

Nie przegap żadnych nowości!
Informacje o nowych wydarzeniach prosto na Twój email

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie - Marcin Zieliński

2018-06-02

Msza święta z modlitwą o uzdrowienie - Marcin Zieliński

2 czerwca w parafii pw. Ducha Świętego w Zielonej Górze, o godz. 18:00 będzie miała miejsce Msza św. z modlitwą o uzdrowienie. Modlitwę poprowadzi Marcin Zieliński.

Marcin Zieliński jest liderem wspólnoty Głos Pana ze Skierniewic, charyzmatyk, głosi konferencje oparte na Piśmie Świętym, autor takich książek jak "Rozpal wiarę" czy "77 Moc przebaczenia".

Rozpal Wiarę

Marcin Zieliński

Marcina Zielińskiego znają już chyba wszyscy: charyzmatyk, ewangelizator, lider wspólnoty "Głos Pana" ze Skierniewic. Z pasją głosi Słowo Boże i dzieją się cuda! Polecam jego pierwszą książkę: Rozpal wiarę. Modlitwa o uzdrowienie nie jest skomplikowana. Jeśli tylko zdasz sobie sprawę z tego, kim jesteś w Chrystusie, staniesz w Jego autorytecie i wypowiesz choćby jedno zdanie – będą działy się cuda. Możesz być pewny, że ta książka zmobilizuje cię do modlitwy. Nie czekaj! Módl się z wiarą!

77 Moc przebaczenia [AUDIOBOOK]

Marcin Zieliński

Okazuje się, że dla chrześcijanina przebaczenie to nie opcja – a konieczność. Co więcej – przebaczenie powinno być swoistym stylem życia. Marcin Zieliński z mocą o przebaczeniu, stwórczej sile słowa i skuteczności
zasady: Zatroszcz się o sprawy Boga, a On zatroszczy się o Ciebie.

Msza św. z modlitwą o uzdrowienie

Dzikie serce