Rekolekcje małżeńskie I krok - początek drogi 26-28.10.2018

2018-10-26

Rekolekcje małżeńskie I krok - początek drogi 26-28.10.2018

Małżeństwa pragnące umocnić lub odbudować wzajemną więź, lepiej rozumieć siebie, otrzymać wskazówki do przepracowania kryzysu, odnaleźć zagubione motywacje są zaproszone na rekolekcje, które odbędą się w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Pokoju w Otyniu, w dniach 26 - 28 października. Rekolekcje poprowadzi ks. Zbigniew Tartak wraz z pracownikami Fundacji Blisko Domu oraz zespołem ewangelizacyjnym Syjon.

Więcej szczegółów na plakacie poniżej, oraz na stronie fundacji Blisko Domu.

Remont małżeński

Jacek Pulikowski

Tytuł Remont małżeński wskazuje na to, że nie chodzi o kosmetykę czy powierzchowny „lifting” a o działania gruntowne, sięgające najgłębszych warstw człowieczeństwa – sfery duchowej. Do gruntownej przemiany potrzebne są wzrost duchowy, zmiana myślenia i ukierunkowanie tęsknot na szczęście prawdziwe, a odrzucenie atrap szczęścia.

Początek drogi