Rejestracja nowego użytkownika

Dlaczego warto się zarejestrować?

Rejestracja na naszej stronie da Ci wiele nowych możliwości, między innymi:

• możliwość komentowania wybranych stron, artykułów, zdjęć, (dostępne już niedługo)
  • automatyczne podpisywanie wpisów w księdze gości
  • możliwość aktywnego korzystania z forum:
    • informowanie o nowych wiadomościach (dostępne już niedługo)
    • możliwość ustawienia własnego awatara
    • dostęp do tematów przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych użytkowników
  • możliwość wybiórczego skorzystania z naszego newslettera (dostępne już niedługo)

Rejestracja jest możliwa po zaakceptowaniu poniższych warunków:

1. Wszelkie wpisy dokonane przez zarejestrowanych użytkowników wyrażają poglądy i opinie ich autora a nie twórców tej strony i to autorzy wpisów ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
  2. Wszelkie wpisy zawierające słowa, uważane powszechnie za niecenzuralne, obrażające innych lub mające charakter reklamowy zostaną usunięte, a ich autor może zostać pozbawiony prawa do logowania. Decyzję o usunięciu podejmuje moderator strony.
  3. Nie udostępniamy danych naszych użytkowników. Nie będziemy nigdy bez Twojej dodatkowej zgody wysyłać Ci żadnych materiałów w żadnej formie.

17 zasad współdziałania w zespołach
John C. Maxwell
17 zasad współdziałania w zespołach
John C. Maxwell prezentuje książkę, która zawiera przejrzystą analizę osobistych cech, jakich wymaga współdziałanie w grupach. Szczegółowe ich opisy – poparte licznymi przykładami – są łatwe do zrozumienia i praktycznego stosowania w życiu rodzinnym, w pracy, we wspólnotach wyznaniowych i na boiskach sportowych.

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

I czytanie: Rdz 22,1-2.9-13.15-18
Psalm: Ps 116,10.15-19
II czytanie: Rz 8,31b-34
Aklamacja: Mt 17,7
Ewangelia: Mk 9,2-10

Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Walt Larimore, Barb Larimore
Jej mózg, jego mózg, czyli Bóg wie, co robi
Chociaż twierdzi się, że mężczyźni i kobiety się nie różnią, to pary wiedzą – on i ona tworzą odmienne światy. "Jej mózg, jego mózg" pokazuje te zaprojektowane przez Boga różnice. Jeśli się je zrozumie i zaakceptuje – małżeństwo stanie się silniejsze i szczęśliwsze.

Warto naprawić małżeństwo