Rejestracja nowego użytkownika

Dlaczego warto się zarejestrować?

Rejestracja na naszej stronie da Ci wiele nowych możliwości, między innymi:

• możliwość komentowania wybranych stron, artykułów, zdjęć, (dostępne już niedługo)
  • automatyczne podpisywanie wpisów w księdze gości
  • możliwość aktywnego korzystania z forum:
    • informowanie o nowych wiadomościach (dostępne już niedługo)
    • możliwość ustawienia własnego awatara
    • dostęp do tematów przeznaczonych tylko dla zarejestrowanych użytkowników
  • możliwość wybiórczego skorzystania z naszego newslettera (dostępne już niedługo)

Rejestracja jest możliwa po zaakceptowaniu poniższych warunków:

1. Wszelkie wpisy dokonane przez zarejestrowanych użytkowników wyrażają poglądy i opinie ich autora a nie twórców tej strony i to autorzy wpisów ponoszą za nie pełną odpowiedzialność.
  2. Wszelkie wpisy zawierające słowa, uważane powszechnie za niecenzuralne, obrażające innych lub mające charakter reklamowy zostaną usunięte, a ich autor może zostać pozbawiony prawa do logowania. Decyzję o usunięciu podejmuje moderator strony.
  3. Nie udostępniamy danych naszych użytkowników. Nie będziemy nigdy bez Twojej dodatkowej zgody wysyłać Ci żadnych materiałów w żadnej formie.

Ślady Boga
Tomasz P. Terlikowski
Ślady Boga
Znany polemista, prowokator i szermierz telewizyjnych sporów o wiarę tym razem nie walczy, nie polemizuje, ale szuka śladów Boga we współczesnej literaturze i sztuce. Przedstawia także istotne spory w łonie współczesnego chrześcijaństwa. Książka ukazuje inne oblicze Tomasza P. Terlikowskiego – znawcy kultury rosyjskiej, filozofi i i teologii.

O diable i demonach
Jakub Szymański
O diable i demonach
Św. Tomasz z Akwinu, największy z katolickich Doktorów Kościoła, dzięki swemu niezwykle przenikliwemu umysłowi porusza wiele niespodziewanych kwestii dotyczących złego ducha i demonologii.

Warto pokochać teściową