Święta ruchome w roku 2018

Zesłanie Ducha Świętego19 maja
Boże Ciało30 maja
I Niedziela Adwentu2 grudnia

Jeśli nie wiesz czy w danym dniu istnieje obowiązek uczestnictwa we Mszy św. zajrzyj na stronę ze świętami obowiązkowymi w Kościele Katolickim.

W Jego ranach nasze zdrowie

Po dwóch edycjach rekolekcji poświęconych sakramentom wtajemniczenia, pragnęliśmy skupić się na kolejnej grupie sakramentów - uzdrowienia. Chcieliśmy wejść w głąb teologicznego znaczenia i piękna celebracji sakramentów pokuty i pojednania oraz namaszczenia chorych. Każdy z nas doskonale wie, że skarb Bożego życia otrzymany przez celebrację sakramentów inicjacji chrześcijańskiej przechowujemy w naczyniach glinianych, które niezwykle łatwo stłuc i uszkodzić przez słabość, choroby, cierpienie, śmierć, a nade wszystko przez grzech. W tych wszystkich sytuacjach potrzebujemy uzdrowienia ze strony Boga.

15 niezawodnych praw rozwoju
John C. Maxwell
15 niezawodnych praw rozwoju
Słowa i teksty Johna Maxwella zainspirowały miliony osób, łącznie ze mną. W książce 15 niezawodnych praw rozwoju John ponownie dzieli się cennymi przemyśleniami na temat możliwości rozwijania przez nas wszystkich pełni potencjału oraz wywierania pozytywnych wpływów na innych.

Krokodyl dla ukochanej