Zielonogórskie Kolędowanie!

2017-01-06

Serdecznie zapraszamy na "Zielonogórskie Kolędowanie", które odbędzie się 6 stycznia o godz. 19:30 w kościele p.w. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze.

Organizatorzy: Europejskie Centrum Wolontariatu, Wspólnota Oikos Berit, parafia p.w. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze.

Koncert objęty patronatem honorowym przez Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego.

Zielonogórskie Kolędowanie

Milczeć aby usłyszeć
o. Włodzimierz Zatorski OSB
Milczeć aby usłyszeć
Nie ma dla nas w życiu nic ważniejszego od przygotowania się na to spotkanie z Bogiem, aby Mu w pełni odpowiedzieć, aby w tej odpowiedzi urodzić się do pełnego życia. Milczenie, słuchanie i posłuszeństwo są niezbędnymi warunkami tego naszego przygotowania się. Bez milczenia i wsłuchania się w prawdę nie możemy stać się tymi, kim w istocie jesteśmy.

Jak uzdrowić małżeństwo?
Gabriela Tobiasz
Jak uzdrowić małżeństwo?
Poradnik proponuje 15 bardzo praktycznych kroków, które pomagają wyjść z bolesnego kryzysu. Każdy, kto spróbuje, przekona się, że zmiana na lepsze naprawdę jest możliwa, a trudności to zazwyczaj szansa na wzmocnienie małżeńskiej relacji.

Urzekająca