Zielonogórskie Kolędowanie!

2017-01-06

Serdecznie zapraszamy na "Zielonogórskie Kolędowanie", które odbędzie się 6 stycznia o godz. 19:30 w kościele p.w. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze.

Organizatorzy: Europejskie Centrum Wolontariatu, Wspólnota Oikos Berit, parafia p.w. MB Częstochowskiej w Zielonej Górze.

Koncert objęty patronatem honorowym przez Biskupa Zielonogórsko-Gorzowskiego Tadeusza Lityńskiego.

Zielonogórskie Kolędowanie

Pieśni dla Pana
o. Włodzimierz Zatorski OSB
Pieśni dla Pana
W 2003 roku ukazały się drukiem po raz pierwszy moje egzystencjalne refleksje na temat niektórych psalmów. Robiłem je przede wszystkim dla siebie samego, aby lepiej wejść w odmawianą codziennie w chórze liturgię godzin. Równolegle z refleksjami nad psalmami podobnie robiłem w odniesieniu do pieśni, których obecnie mamy w liturgii godzin bardzo dużo. W końcu udało się opublikować prawie wszystkie rozważania.

Nivaldo. Dobry łotr
o. Henrique Porcu
Nivaldo. Dobry łotr
Czy istnieje sytuacja, która może powstrzymać moc Bożą? Skrajna bieda? Patologia i przemoc w rodzinie? Uzależnienie od narkotyków? Jeśli człowiek podejmie decyzję o zmianie życia i bezgranicznie zaufa, szybko okaże się, że dla Boga nie ma nic niemożliwego!

Urzekająca