parafia pw. Ducha Świętego w Zielonej Górzeparafia Ducha Świętego

parafia pw. Matki Bożej Częstochowskiej w Zielonej GórzeMatki Bożej Częstochowskiej

parafia pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Zielonej GórzeMB Nieustającej Pomocy

parafia pw. Miłosierdzia Bożego w Zielonej GórzeMiłosierdzia Bożego

parafia pw. Najświętszego Zbawiciela w Zielonej GórzeNajświętszego Zbawiciela

parafia pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Zielonej GórzeNiepokalanego Poczęcia NMP

parafia pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w Zielonej GórzePodwyższenia Krzyża Świętego

parafia pw. św. Stanisława Kostkiśw. Stanisława Kostki

parafia pw. św. Brata Alberta w Zielonej Górześw. Brata Alberta

parafia pw. św. Franciszka z Asyżu w Zielonej Górześw. Franciszka z Asyżu

parafia pw. św. Jadwigi (konkatedra) w Zielonej Górześw. Jadwigi (konkatedra)

parafia pw. św. Józefa Oblubieńca w Zielonej Górześw. Józefa Oblubieńca

parafia pw. św. Urbana I w Zielonej Górześw. Urbana I

Greckokatolicka parafia pw. Opieki Matki Bożej w Zielonej GórzeOpieki Matki Bożej (greckokatolicka)

Nie przegap żadnych nowości!
Informacje o nowych wydarzeniach prosto na Twój email

Diecezjalne Dni Młodzieży 2018

2018-06-15

Diecezjalne Dni Młodzieży 2018

W dniach 15-16 czerwca w Sanktuarium Matki Bożej Cierpliwie Słuchającej w Rokitnie, odbędą się Diecezjalne Dni Młodych z diecezji zielonogórsko-gorzowskiej.

Diecezjalne Dni Młodzieży 2018

Program Diecezjalnych Dni Młodzieży 2018

Piątek, 15.06.2018

Sobota, 16.06.2018

Krańce Dz 1,8

W czasie DDM będzie miała miejsce inicjatywa "Krańce Dz 1,8".

Inicjatywa „Krańce Dz 1,8” to akcja ewangelizacyjna organizowana przez Diecezjalną Diakonię Ewangelizacji, odbywająca się w czasie Diecezjalnych Dni Młodzieży. W tym roku będziemy mieli okazję pokazać piękno Boga i opowiedzieć o Nim innym już 16 czerwca w Rokitnie!

Do udziału w “Krańcach” zapraszamy wszystkich, byłych i obecnych, animatorów posługujących w Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji. ALE NIE TYLKO! Jeżeli masz w sercu pragnienie dzielenia się z innymi spotkaniem Pana Boga w Twoim życiu i jesteś po I stopniu ONŻ – serdecznie Cię zapraszamy do dołączenia do “Krańców”!

Jak “Krańce” będą wyglądały w praktyce? Plan w skrócie jest bardzo prosty: przyjeżdżamy do Rokitna już 15 czerwca w piątek do godz. 18.00, żeby na różne sposoby przygotować się do “Krańców” oraz by następnego dnia wyruszyć do ludzi z Dobrą Nowiną na ustach! Każdy z nas zostanie wyposażony w odpowiednie atrybuty, które mają nam pomóc w głoszeniu Ewangelii: specjalna koszulkę, Pismo św. i naklejki z logo “Krańców” (które prezentujemy Wam w tym wpisie). Ale to tylko pomoce! Najważniejsze jest Twoje doświadczenie Boga i pragnienie podzielenia się nim! 16 czerwca natomiast w parach udamy się na ewangelizację przybyłej młodzieży, żeby zrobić „Boży szturm” – opowiedzieć o Bogu i zaprosić młodych do wyznania wiary w Niego!

Zapisy na “Krańce” już od 25.05.2018 r. na stronie internetowej Diecezjalnej Diakonii Ewangelizacji: www.lubuskadde.pl.

Krańce Dz 1,8

Warto pokochać teściową

Księgarnia religijna

Zaprzyjaźnione strony

Księgarnia religijna

projekt i wykonanie: BRODEX Radosław Rudziński