Weekendowy kurs przedmałżeński

2019-11-29

Weekendowy kurs przedmałżeński

Kurs weekendowy to spotkanie dla narzeczonych, prowadzone w dużej części w formie warsztatów, czemu sprzyja niewielka grupa (kilka do kilkunastu par narzeczonych). Prowadzą go osoby świeckie (2 małżeństwa z kilkunastoletnim stażem małżeńskim) i duchowne (2 kapłanów z dużym doświadczeniem we wspieraniu małżeństw). Kurs spełnia wymagania przygotowania do małżeństwa i kończy się bezterminowym zaświadczeniem.(indywidualnym).

Tematyka (m.in.):

Dodatkowo, to co najważniejsze – spotkanie z Jezusem (źródłem Miłości):

Termin i czas trwania:

Miejsce: Salka przy kościele pw. Miłosierdzia Bożego,
Oś. Kaszubskie 7, Zielona Góra

Więcej informacji i zapisy:
Email: amazurek@wp.pl
(osoba kontaktowa: Joanna Mazurek)

Ten weekend może stać się dobrą inwestycją w Twoje małżeństwo!

Jacek Pulikowski

Fascynująca książka dla mężczyzn o roli męża i ojca w rodzinie. O radości z ojcostwa, ale także o odpowiedzialności, władzy i służbie.

Krokodyl dla ukochanej

Jacek Pulikowski

Tytułowy krokodyl dla ukochanej symbolizuje wyczyn, do którego jest zdolny zakochany mężczyzna dla swojej wybranki. Aby stworzyć dobrą, kochającą się rodzinę, wiele wysiłku włożyć musi zarówno mężczyzna, jak i kobieta.

Ewa czuje inaczej

Jacek Pulikowski

Kobieta i mężczyzna to osoby bardzo różniące się w odbiorze rzeczywistości. Adam nastawiony jest na działanie, Ewa wszystko przeżywa przez pryzmat swoich uczuć.  Czy te dwie osoby mogą dojść do jedności? Tak, jeśli uwzględniają różnice w sposobie odczuwania świata i nauczą się o nich rozmawiać.

Ewa czuje inaczej